ورزشكاران پشتوانه ی انقلابند .امام خمینی (ره)

تمرین مشترک تیم پیانگ مالزی ومنتخب گلستان در فاضل آباد و گنبد (آقایان -بانوان)28و29 فروردین 93

تاریخ:شنبه 30 فروردین 1393-12:24 ق.ظ

در این تمرین که به همت هیئت کاراته گلستان و اداره کل ورزش و جوانان گلستان در شهر های فاضل آباد و گنبد در روز های پنج شنبه ذو جمعه برگزار شد تیم پیانگ از مالزی با کاراته کاهخای گلستان و زیر نظر مربیان به تمرین پرداختند . مربیان آقایان یوسف عطایی( مالزی )،احمد صفر خانی ،رمضانعلی جبله و مجید عرب عامری  از گلستان در تمرینات حضور داشتند . در روز دوم مسابقه دوستانه ای بین تیم مالزی و تیم الف و ب گلستان برگزار شد که در نهایت تیم گلستان الف  با نتیجه 4 بر 1 از سد تیم مالزی گذشت و در ادامه تیم مالری توانست 4 بر 1 از سد گلستان ب بگذرد .لازم  به ذکر است تیم بانوان مالزی نیز در این برنامه حضور داشتند و به صورت جداگانه برنامه های فوق را اجرا نمودند و از شهرستان مینودشت آقایان مصطفی و سجاد مقدس در این تمرین  مشترک زیر نظر مربیان به فعالیت پرداختند .
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

شرکت کاراته کاها در جشنواره فرهنگ روستا در القجر و اجرای برنامه نمایشی پنج شنبه 93/1/9

تاریخ:دوشنبه 11 فروردین 1393-02:03 ب.ظ

در این جشنواره که به همت بخشداری مرکزی ، دهیاری القجر،کلوکند ،محمد آباد ،قره چشمه ،قلمی،و ....   برگزار شد کاراته کاها ی  روستای القجر به مربیگری سنسی ایوب قزلسفلو به اجرای تکنیک های پایه ،(کیهون ) کاتا ، مبارزه و شکستن اجسام سخت پرداختند . در این جشنواره که در فضای باز و در کنار جاده سنتو برگزار شد با استقبال خیل عظیمی از مسافران عزیز مواجه شد   در این جشنواره صنایع دستی و غذاهای  سنتی مختلفی به نمایش گذاشته شد . در این جشن  مسابقاتی از قبیل طناب کشی و کشتی با شال نیز بر گزار گردید و به نفرات برتر جوایز و هدایای اهدا گردید .

‎Photo is loading‎
‎Photo is loading‎


ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

شرکت کاراته کاها در جشنواره غذا در روستای بازگیر و اجرای برنامه پنج شنبه 93/1/7

تاریخ:دوشنبه 11 فروردین 1393-01:38 ب.ظ

در این جشنواره که به همت دهیاری و شورای روستای بازگیر برگزار شد کاراته کاها ی کنترلی و غیر کنترلی حضور پیدا کردند و به اجرای تکنیک های پایه ،(کیهون ) کاتا و شکستن اجسام سخت پرداختند . لازم به ذکر است هماهنگی حضور کاراته کاها در این برنامه به عهده سن سی رحیم صادقی  عزیز بوده و آقایان رضا ممشلی ،ایوب قزلسفلو،(شکستن اجسام سخت )محسن اورسی ، حسین نریمانی(تکنیکهای کیوکوشین ) و علیرضا صدیقی (کاتا) به اجرای برنامه پرداختند .


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تبریک سال 1393

تاریخ:شنبه 2 فروردین 1393-01:53 ب.ظ

*بهار آمد که تا گل باز گردد / 
سرود زندگی آغاز گردد
بهار آمد که دل آرام گیرد /
 ز درد و غصه ها فرجام گیرد
بهار بر شما مبارکداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

شرکت مسئول و دبیر هیئت کاراته شهرستان مینودشت در جلسه هیئت کاراته استان گلستان دوشنبه 92/12/26

تاریخ:شنبه 2 فروردین 1393-01:31 ب.ظ

در این جلسه که در واپسین روز های سال 92 و به همت هیئت کاراته جدید استان گلستان  برگزار  گردید ابتدا جنلاب آقای جبله  گزارشی از زمان مسئولیت یک ماهه و برنامه های آینده  خود  ارائه کردند و در ادامه روئسای هیئت ها مباحثی را پیرامون کاراته مطرح نمودند و در ادامه تقویم سال 93 ارائهد گردید و در پایان از قهرمانان قربانعلی پور و سنچولی که در مسابقات اخیر انتخابی تیم ملی تجلیل به عمل آمد .


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic