ورزشكاران پشتوانه ی انقلابند .امام خمینی (ره)

با برگزاری مجمع عمومی انتخابات و با حضور نائب رئیس فدراسیون، رئیس هیئت کاراته استان گلستان انتخاب شد 92/11/29

تاریخ:چهارشنبه 30 بهمن 1392-03:20 ب.ظ

در مجمع انتخابات هیئت کاراته استان گلستان اسماعیل جبله با کسب 11 رای از مجموع 19 رای به عنوان رئیس هیئت کاراته استان برای چهار سال آینده انتخاب شد.
این انتخابات با شركت چهار نامزد برگزار شد و در نهایت  اسماعیل جبله با کسب آرا ماخوذه و برای مدت چهار سال آینده سکان هدایت هیئت کاراته استان گلستان را بر عهده دارد.
گفتنی است اسماعیل حاجی آبادی ، اسماعیل جبله ، شهمرادی، ذکریا اسفندیاری چهار نفری بودند که مدعی پست ریاست هیئت کاراته استان گلستان بودند.
در نهایت ذکریا اسفندیاری و شهمرادی  انصراف دادند و در نهایت  اسماعیل جبله با کسب 11 رای از 19 رای توانست سکان دار هیئت کاراته گلستان به مدت چهار سال شود.
 کاراته استان گلستان باید قطب قدرت شمال کشور شود .
رئیس جدید هیئت کاراته استان گلستان گفت: کاراته گلستان با توجه به ظرفیت های موجود برای قرار گرفتن در مسیر توسعه نیازمند تفکر و برنامه ریزی های مناسب و منسجم است.
اسماعیل جبله  در ادامه این جلسه به بیان برنامه های چهار سال پیش روی خود پرداخت و اظهار داشت: ارتقاء کمی و کیفی کاراته در استان و استفاده از تجربیات پیشکسوتان یکی از اولویت های کاری این هیئت است .
وی افزود: توجه به هیئت های شهرستانی، برگزاری مسابقات در شهرستان های مستعد، گسترش سخت افزاری و نرم افزاری در هیئت، توجه به نیروی انسانی که در سنین پایین آموزش دیده اند و ارتقاء سطح علمی و فنی مربیان و داوران این رشته ورزشی از جمله برنامه های هیئت است.
رئیس جدید هیئت کاراته گلستان گفت: برگزاری کلاس های ارتقاء درجه داوری و مربیان و کلاس های کاتا و کمیته برای مربیان و داوران نیز یکی دیگر از برنامه های هیئت است و افزود کاراته استان گلستان باید قطب قدرت شمال کشور شود .
 جبله اظهار داشت: انتظار می رود با برنامه ریزی مناسب هیئت، حمایت های فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان در آینده نزدیک شاهد درخشش جوانان توانمند گلستانی در عرصه های ملی و بین المللی باشیمداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic